کامپاگن بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله

کامپاگن: بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله تروریست های تکفیری داعش موشک

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری یک مستند پیشتاز سریال‌های داستانی در سال 2017

منتقدین تلویزیونی مجموعه مستند حیات وحش «سیاره آبی» را بالاتر از سریال‌های داستانی معروف به عنوان عالی ترین برنامه سال ۲۰۱۷ گزینش کردند.

یک مستند پیشتاز سریال‌های داستانی در سال 2017

یک مستند پیشتاز سریال های داستانی در سال 2017

عبارات مهم : سریال

منتقدین تلویزیونی مجموعه مستند حیات وحش «سیاره آبی» را بالاتر از سریال های داستانی معروف به عنوان عالی ترین برنامه سال ۲۰۱۷ گزینش کردند.

به گزارش خبرآنلاین، در نظرسنجی که از سوی مجله هفتگی و معتبر رادیوتایمز از منتقدین بین المللی تلویزیونی انجام شد، مجموعه مستند ۷ قسمتی «سیاره آبی ۲» محصول شبکه بی بی سی که دیوید اتنبرو روایت آن را بر عهده دارد با شکست دادن سریال مستند «خط وظیفه» و سریال آمریکایی «دروغ های کوچک بزرگ»، به عنوان عالی ترین برنامه تلویزیونی سال ۲۰۱۷ برگزیده شد.

مارک فرث سردبیر مجله رادیوتایمز گفت:« ۱۲ ماه گذشته، فوق العاده ترین سال جهت تلویزیون بود ولی در نهایت قسمت دوم مستند «سیاره آبی» توانست در نظرسنجی ما رتبه نخست را به خود تخصیص داده شده است دهد.»

این مجموعه مستند طی ماه های اکتبر، نوامبر و دسامبر و ۱۶ سال بعد از مجموعه مستند مهم آن از شبکه بی بی سی به روی آنتن رفت و به بیش از ۳۰ کشور دنیا نیز فرخته شده است هست. دیوید اتنبرو راوی این مستند طبیعی است و ساخت موسیقی آن بر عهده هانس زیمر آهنگساز برنده ۴ جایزه گرمی و یک اسکار است.

اولین ایپزود مجموعه «سیاره آبی» که به عنوان تبدیل جنسیت دلفین ها و ماهی ها و همچنین تلاش دسته های بزرگ فیل دریایی جهت پیدا کردن بلوک های یخ جهت استراحت کردن می پرداخت، بیش از ۱۴.۱ میلیون نفر مخاطب در بریتانیا داشته تا پربیننده ترین برنامه تلویزیونی سال ۲۰۱۷ و سومین برنامه پرمخاطب پنج سال اخیر بریتانیا بعد از فینال جام جهانی ۲۰۱۴ و فینال برنامه مسابقه آشپزی «British Bake Off» باشد.

در این نظرسنجی بعد از مستند «سیاره آبی ۲»، سریال درام «خط وظیفه» از شبکه بی بی سی ۱، سریال «دروغ های کوچک برگ» از شبکه اسکای آتلانتیک، سریال «تاج» محصول کمپانی نتفلیکس و سریال درام «فاجعه» محصول شبکه ۴ بریتانیا در رتبه های بعدی عالی ترین آثار تلویزیونی سال ۲۰۱۷ قرار گرفته اند.

یک مستند پیشتاز سریال‌های داستانی در سال 2017

واژه های کلیدی: سریال | سیاره | محصول | مستند | مجموعه | برنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs