کامپاگن بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله

کامپاگن: بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله تروریست های تکفیری داعش موشک

عکس تازه‌ای از محمدرضا شجریان و پسرش

رایان شجریان تصویر تازه‌ای از پدرش را در اینستاگرام گذاشت. محمدرضا شجریان دوران درمان را سپری می‌کند.  عکس تازه ای از محمدرضا شجریان و پسرش ..

ادامه مطلب

در پایتخت کشور عزیزمان ایران خرید و فروش رأی نداشتیم ، هفته آینده تعیین وظیفه شوراهای استان تهران

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه «هفته آینده وظیفه انتخابات در14 شهر و 33 بخش استان پایتخت کشو..

ادامه مطلب

اگر قانون‌شکنی کنند انتخابات به ضرر ما تمام خواهد شد / رهبر انقلاب اسلامی

رهبر انقلاب گفتند: انتخابات یکی از زمینه‌هایی است که هم میتواند مایه‌ی اعتلا و آبرو بشود هم میتواند مایه‌ی ضعف و سستی و ایجاد پرسشها بشود.  ..

ادامه مطلب

عادل فردوسی‌پور سیاست کجاست؟

بعد از احراز صلاحیت نامزدها و با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر صداوسیمای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران برگزاری مناظره های انتخاباتی بین کاندی..

ادامه مطلب

قوانینی که باعث می‌شوند زلزله پایتخت کشور عزیزمان ایران ویرانگر باشد

نقش اسناد شهرسازی و معماری نظام فنی و اجرایی کشور در زیاد کردن آسیب پذیری بناها در برابر زلزله قوانینی که باعث می شوند زلزله پایتخت کشور..

ادامه مطلب

تصویر + یورو اسپورت، لیونل مسی را با مسی ایرانی اشتباه گرفت

به گزارش ایسنا و به نقل از موندودپورتیوو ، هر لحظه عجله باعث اشتباه های عجیبی می شود. این بار این اتفاق جهت یورو اسپورت رخ داد. توییتر یورو اسپو..

ادامه مطلب

آغاز نام‌نویسی مرحله اول طرح غیبت سربازی از شنبه

جانشین شرکت نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی، گفت: روز شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه جاری، نخستین مرحله نام نویسی طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی در سال ۹۶ شروع می شود. ..

ادامه مطلب

تصاویری از دل اقیانوس‎

در این گزارش سفری داریم به اعماق اقیانوس و به تماشای مخلوقات زیبای خداوند در زیر آب می نشینیم.  تصاویری از دل اقیانوس‎ عبارات مهم ..

ادامه مطلب