کامپاگن بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله

کامپاگن: بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله تروریست های تکفیری داعش موشک

باب شهادت همچنان باز است / روحانی

رییس جمهور در دیدار و ضیافت افطار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، شهادت، ایثار و فداکاری را بسیار ارزشمند و بزرگ توصیف کرد و گفت: اگر ایثار نبود، ح..

ادامه مطلب

مسئولین فرهنگی جواب بدهند ، چگونه باید جهت زندگی‌ام امرار معاش کنم، هیچ کاری به من پیشنهاد نمی‌شود

بازیگر فیلم بادیگارد گفت: در دانشگاه تدریس می‌کردم و مدتی است آن را کنار گذاشته‌ام. هیچگونه پیشنهاد بازی و یا کار هم به من نمی‌شود. باید از مسئولین فرهن..

ادامه مطلب

ماهی راه رونده عجیب ترین موجود دریا

اغلب این جانور در پژوهش های علمی و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد لیکن قدرت عجیبی در بازسازی اجزای تخریب شده است ی بدنش را دارد. او حتی می تواند مغز آسی..

ادامه مطلب

نفتی‌های پرسپولیس سراغ تاج می‌روند

دروازه‌بان و مدافع تیم ملی کشور عزیزمان ایران تصمیم دارند بابت مطالبات خود از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با مهدی تاج گفتگو کنند. نفتی ه..

ادامه مطلب

کدام ساخت و سازها مشمول مالیات می‌شوند؟ کدام بخش‌ها معافند؟

دولت اخیرا تصویب کرد که از این بعد سازندگان واحدهای مسکونی می بایست بین ۱۵ تا ۲۵ درصد از سود حاصل از نخستین فروش واحدهای نوساز را به عنوان مالیات به دولت..

ادامه مطلب

عرضه ماشین در بزرگراه بورس هموارتر می‌شود؟

مدتی است که صحبت‌هایی راجع به عرضه ماشین در بورس شنیده می شود و چندی پیش هم جهت شروع، ۵۰ دستگاه سراتو در بورس کالا عرضه شد ولی کسی نمی تواند قطعا بگوید ک..

ادامه مطلب

روابط آمریکا – روسیه قربانی درگیری‌های سیاسی واشنگتن شده است است / سفیر مسکو

سفیر روسیه در آمریکا گفت: روابط دو کشور در درگیری‌های سیاسی در واشنگتن به گروگان گرفته شده است است. سفیر مسکو: روابط آمریکا – روسیه قربانی د..

ادامه مطلب