کامپاگن بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله

کامپاگن: بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله تروریست های تکفیری داعش موشک

انتقاد دوباره ترامپ از جان کری در مورد تصمیم گیری جهت برجام

رئیس جمهور آمریکا یک بار دیگر به انتقاد از دخالت‌های وزیر خارجه سابق آمریکا در مورد ماندن در برجام یا خروج از آن پرداخت. انتقاد دوباره ترامپ ..

ادامه مطلب

یگان موشکی یمن تأسیسات نفتی عربستان را با موشک نشانه قرار داد

به گزارش ایسنا، شبکه المسیره یمن گزارش داد که یگان موشکی یمن موشک بالستیک کوتاه بردی را از نوع بدر ۱ به سمت شرکت نفتی آرامکو در نجران شلیک کرد. ..

ادامه مطلب

سازمان ملل خواهان اقدام بین‌المللی فوری جهت توقف خشونت‌ها در سوریه شد

در پی زیاد کردن خشونت‌ها در دو منطقه غوطه شرقی دمشق و ادلب که تحت کنترل مخالفان سوری هست، کمیسیونر عالی حقوق بشر شرکت ملل اقدام بین‌المللی فوری در سوریه..

ادامه مطلب

آمریکا را کشوری متمدن نمی دانم / اردوغان

رئیس جمهور ترکیه، با اشاره به صدور حکم بازداشت غیابی جهت محافظانش در آمریکا، اعلام کرد که آمریکا را به عنوان کشوری متمدن قبول ندارد. اردوغا..

ادامه مطلب

سیاست خارجی ترامپ بر مبنای «دکترین خروج» است / ریجارد هاس

رئیس شورای روابط خارجی آمریکا سیاست خارجی «دونالد ترامپ» را بر مبنای «دکترین خروج» از توافق های بین المللی دانست. ریجارد هاس: سیاست خارجی تر..

ادامه مطلب

هشدار کره شمالی به آمریکا و هم پیمانان منطقه‌ای این کشور

کره شمالی به جامعه بین المللی بخصوص آمریکا، کره جنوبی و ژاپن در مورد هر تحریم تازه بعد از پرتاب موشک قاره پیمای بالستیک این کشور در جمعه شب گذشته هش..

ادامه مطلب

روابط آمریکا – روسیه قربانی درگیری‌های سیاسی واشنگتن شده است است / سفیر مسکو

سفیر روسیه در آمریکا گفت: روابط دو کشور در درگیری‌های سیاسی در واشنگتن به گروگان گرفته شده است است. سفیر مسکو: روابط آمریکا – روسیه قربانی د..

ادامه مطلب