کامپاگن بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله

کامپاگن: بمباران سوریه حماه جیش النصر حمله تروریست های تکفیری داعش موشک

فضای «گلشیفته» مفرح است ، گریم در تلویزیون حساسیت هایی را می طلبد

طراح گریم سریال «گلشیفته» با اشاره به شاخصه های گریم این مجموعه بیان کرد که صورت پردازی در مدیوم تلویزیون مشکل هایی دارد و حساسیت هایی را می طلبد.  ..

ادامه مطلب

یک مستند پیشتاز سریال‌های داستانی در سال 2017

منتقدین تلویزیونی مجموعه مستند حیات وحش «سیاره آبی» را بالاتر از سریال‌های داستانی معروف به عنوان عالی ترین برنامه سال ۲۰۱۷ گزینش کردند. یک م..

ادامه مطلب

باید با کمک سینما افکار عمومی را به سوی کودکان جنگ‌زده جلب کنیم

کارگردان فیلم «آیلا» با اشاره به تاثیرپذیری عمیق کودکان از جنگ تاکید کرد باید با کمک سینما و تولید فیلم های متفاوت افکار عمومی را نسبت به عنوان کودکان جن..

ادامه مطلب

مارتین اسکورسیزی فیلمی تازه راجع به جوکر می‌سازد

مارتین اسکورسیزی با همراهی سازندگان «خماری» و «۸ مایل»، برداشتی متفاوت از داستان جوکر و گاتهام را در مقام تهیه‌کننده خواهد ساخت. .. مارتی..

ادامه مطلب

مرگ مشکوک بازیگر هالیوود

آن طور که وبسایت تی ام زی گزارش کرده او روز جمعه در حالی که در هتلی در شهر پل آلتو در نزدیکی شهر سانفرانسیسکو مقیم بود درگذشته است. مرگ مش..

ادامه مطلب

مسئولین فرهنگی جواب بدهند ، چگونه باید جهت زندگی‌ام امرار معاش کنم، هیچ کاری به من پیشنهاد نمی‌شود

بازیگر فیلم بادیگارد گفت: در دانشگاه تدریس می‌کردم و مدتی است آن را کنار گذاشته‌ام. هیچگونه پیشنهاد بازی و یا کار هم به من نمی‌شود. باید از مسئولین فرهن..

ادامه مطلب

عکس تازه‌ای از محمدرضا شجریان و پسرش

رایان شجریان تصویر تازه‌ای از پدرش را در اینستاگرام گذاشت. محمدرضا شجریان دوران درمان را سپری می‌کند.  عکس تازه ای از محمدرضا شجریان و پسرش ..

ادامه مطلب

عادل فردوسی‌پور سیاست کجاست؟

بعد از احراز صلاحیت نامزدها و با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر صداوسیمای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران برگزاری مناظره های انتخاباتی بین کاندی..

ادامه مطلب

تصویر + اتومبیل امین زندگانی در آتش سوخت

سخنگوی آتش‌نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران از آتش‌سوزی در خیابان شریعتی بر اثر نشت بنزین خبر داد. در این اتفاق اتومبیل امین زندگانی نیز دچار آتش‌سوزی شد...

ادامه مطلب